Obsługa gości od tak wielu lat to dla nas wielka przyjemność. Bezpośredni kontakt to zupełnie inny wymiar poznania i bieżącego zrozumienia. Czujemy, że przynosimy zadowolenie. Chcielibyśmy podzielić się swoim sposobem prowadzenia biznesu domu wakacyjnego z partnerami, którzy rozumieją, że najlepszym sposobem na sukces domu to ciepła i przyjacielska bezpośrednia obsługa klienta, a nie systemy i środki na marketing.

Niemniej jednak dbamy o najnowsze technologie. Długoterminowy rozwój własnego panelu obsługi kalendarza rezerwacji pozwolił nam na stworzenie czegoś, co dokładnie odpowiada naszym potrzebom. Jest przejrzysty, prosty i szybki w obsłudze. Posiada natychmiastową bezobsługową komunikacje dostępności terminów z dwoma wiodącymi portalami rezerwacyjnymi. W ramach współpracy oferujemy bezpłatnie nasz panel rezerwacyny wraz z wsparciem tehnologicznym przez cały okres współpracy. 

Przez dwie dekady udało nam się zgromadzić ogromną bazę klientów i doświadczenie. Wielu z nich mamy przyjemność gościć wielokrotnie. Wiemy, iż chętnie wyjechaliby z nami ponownie jeżeli otrzymają od nas odpowiednią, nową ofertę. 

Nie pobieramy ani opłat stałych, ani jakichkolwiek innych za wyjątkiem prowizji z zysków osiąganych dzięki naszej pracy.

Jeżeli uważasz, że prowadzisz dom wakacyjny podobny do naszych i nasi klienci mogliby się nim zainteresować serdecznie zapraszamy do kontaktu.