wakacyjne domy wakacyjne domy

Wybierz inny dom:

U ZuzannyGóra, Stara Kiszewa


Dom U Zuzanny leży nad jeziorem Pińczyńskim we wsi Góra, w Borach Tucholskich na granicy Kaszub i Kociewia. Cała posiadłość: jezioro, kawałek lasu, ogród składający się z warzywniaka ze szklarnią, sadu oraz pięknych terenów zielonych jest otoczona płotem. Odwiedzając nas, możecie relaksować się na plaży lub sztucznej wyspie, łowić ryby ze specjalnie przygotowanych stanowisk i pomostów. Do Waszej dyspozycji jest łódka i rower wodny. Latem i jesienią możecie zbierać warzywa i owoce z naszego ogrodu. Jeśli kury będą łaskawe, może uda się Wam podebrać im jajka. Do Waszej dyspozycji jest kuchnia letnia, składająca się z ogromnego grilla, paleniska, wędzarni oraz wielkiego dębowego stołu z pergolą porośniętą winoroślą. Kort tenisowy i boisko do siatkówki plażowej to miejsce, gdzie możecie się wyszaleć. Jeśli będziecie mieli ochotę, możecie dołączyć do codziennych prac prowadzonych w posiadłości: pielenia ogrodu, sadzenia i podlewania roślin czy karmienia kur.
Aby zapewnić gościom intymność, wynajmujemy dom, na wyłączność jednej grupy. Przygotowaliśmy miejsca w sypialniach dla 18 osób. W domu są 4 łazienki, kuchnia i 2 salony. Salon kominkowy (120m) z częścią wypoczynkową, telewizyjną, barkiem i jadalnią oraz salon górny (100m) z kanapami, bilardem, piłkarzykami i konsolą do gier. Oba salony łączą przepiękne schody. Dom został wybudowany 20 lat temu przez moich dziadków. Spędziliśmy w nim z kuzynami większość dzieciństwa. Organizowano w nim uroczystości dla rodziny i przyjaciół, zawody wędkarskie.  Latem i jesienią odbywało się tu szaleństwo robienia przetworów z plonów z naszego ogrodu i sadu. Organizowaliśmy rodzinne turnieje tenisowe i rozgrywki w siatkówkę plażową. Jesienią zbieraliśmy i suszyliśmy grzyby, a zimą urządzaliśmy kuligi i niezapomniane imprezy sylwestrowe. Teraz jesteśmy starsi, każdy ma dużo obowiązków i niestety nie możemy spędzać tu tyle czasu, ile byśmy chcieli. Postanowiliśmy, więc podzielić się tym domem z innymi osobami.

Dom idealnie nadaje się na wspaniałe wakacje, uroczystości rodzinne, niezapomniane imprezy. Jeśli planujecie wypad w dużej grupie, cenicie intymność, która może gwarantować Wam ciszę i spokój lub odwrotnie, pozwoli Wam na niczym nieskrępowane szaleństwo, powinniście nas odwiedzić.